Pandemi Uygulamalarımız

Konaklama işletmeleri, kendi aralarında ve çalışanlarla etkileşime giren çok sayıda insanın ziyaret ettiği ortamlardır.
Panorama Plaza Otel olarak siz değerli misafirlerimizin sağlığı için Covid-19 ile mücadele kapsamında otelimizde Sağlık Bakanlığı’nın yönetmeliğine uygun en üst seviyede tedbirler alınmaktadır.

COVİD-19 İÇİN ALINAN TEDBİRLER:

– Otelimizin giriş ve çıkış kapılarında, lavabo girişlerinde fotoselli (temas gerektirmeyen) el dezenfektanı bulunmaktadır.

– Otelimizde konaklayan müşterilerimizin ve otel personellerimizin düzenli olarak (günlük ) vücut ısısı ölçülüp kayıt altına alınmaktadır.

– Bütün personelimiz kişisel temizliğine çok dikkat etmekle beraber maske ve kişisel koruyucu ekipman kullanımında çok özen gösterilmektedir.

– Otelimizin bünyesinde ULV ( 15-30 mikron ) cihazı mevcuttur. Çıkış yapılan odalarımızda hidrojen peroksit ( % 50 yoğunluklu ) uygulaması ile dezenfekte edildikten sonra havalandırılır ve yeni gelecek misafirler için tamamen hijyenik ve güvenli hale getirilir.

– Otelimiz ayrıca 15 günde bir yetkili firma tarafından en ince ayrıntısına kadar buharlı temizlik makineleri ile dezenfekte edilmektedir.

– Otelimizin her yerinde Covid-19 ile ilgili tedbir ve yönerge afişleri, sosyal mesafe belirleme işaretleri mevcuttur.

– Otelimizin her odasında el dezenfektanı bulunmaktadır.

– Otelimizin tüm koridorlarında gidiş dönüş yönlerinin işaretlemeleri mevcuttur.

– Otelimizin Tüm Girişlerinde ve mutfak Girişinde ayrıca Hijyen paspası mevcuttur.

– Otelimizin Odaları ve diğer kapalı alanların rutin temizliği esnasında camlar açık bırakılmakta ve temizlik sonrasında 1 saat havalandırılmakta ve dezenfektan ile sterilizasyon sağlanmaktadır. – Genel temizlik su ve deterjanla yapılmaktadır.

– Kapı kolları, bataryalar gibi özellikle ellerimizle sıklıkla temas eden yüzeyler su ve uygun dozda çamaşır suyu veya klor tableti kullanılarak temizlenmektedir.

– Tekstil ürünleri çamaşır makinelerinde 60 – 90 derecede yıkanmaktadır.

– Olası Covid – 19 tanısı için izole edilebilmek adına, en az 48 saat havalandırılmış boş odalar bulunmaktadır.

– Otelimizin iç ve dış Restaurant sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir.

– Mevcut durumun neredeyse her gün değiştiği bu süreçte, dünya ve ülkemizdeki tedbirler ve öneriler kapsamında alınan kararlar ile sürece uygun, riskleri en aza indirme ve korumayı en üst düzeye çıkarma konusunda otelimizde sağlığı ve hijyen güvenliği önlemleri uygulamaları itina ile yapılmaktadır.

– Siz değerli misafirlerimizin sağlıklı, eğlenceli ve güzel bir tatil geçirmesi için otelimizin havuz çevresini ve bahçe düzenini Covid19 tedbirleri doğrultusunda düzenledik Panorama Plaza Otel Ailesi olarak siz değerli misafirlerimizin sağlıklı, mutlu, güvenli bir tatil geçirebilmesi için gayretle çalışıyoruz.